Sklep wspinaczkowy

Sklep wspinaczkowy EvoLab

EvoLab

Nasz sklep oferuje buty wspinaczkowe marki Evolv. Co go wyróżnia? Możliwość wypożyczenia i przetestowania (w cenie 25 zł) wybranego modelu w czasie treningu. Koszt ten odejmiemy od rachunku, gdy zdecydujesz się na zakup.

 

Buty są dostępne wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej. Oferujemy:

 

1. Evolv Defy - bardzo wygodny i uniwersalny model, który sprawdzi się zarówno na ściance wspinaczkowej, jak i długich drogach w skałach. Szczególnie polecany osobom ceniącym komfort. Cena: 390 zł.

 

2. Evolv Elektra - but tak zaprojektowany, aby zapewnić maksimum komfortu przy częstym zakładaniu i zdejmowaniu. Dedykowany wspinaczom o wąskiej stopie, którzy stawiają pierwsze kroki na ściance oraz w skałach. Cena: 390 zł.

 

3. Evolv Zenist Pro - model odpowiadający na wyzwania współczesnych zawodów wspinaczkowych oraz trudnych przejść skalnych. Sprawdzi się przy haczeniu pięty i palców w przewieszeniu, jak i delikatnej pracy na mikroskopijnych stopniach w pionie.
Dostępny także w wersji Low Volume - adresowanej do osób o węższej stopie. Cena: 690 zł.

Sklep wspinaczkowy Akcesoria

Akcesoria

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodną ofertę akcesoriów wspinaczkowych.

 

Kupisz tutaj między innymi magnezję, woreczki polskiej marki MANO, a także szczotki do chwytów.

Przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki z naszych zawodów i ciuchy marki In The Pink.

 

Zaopatrzysz się u nas również w plastry, kremy do rąk Bee Rock oraz olejek francuskiej marki Crimp Oil, który przyspiesza regenerację ścięgien, stawów i mięśni.

 

Na miejscu kupisz również crash pada Evolv (1100 zł). Poznaj także ofertę jego wypożyczenia.

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload