Sklep wspinaczkowy | Flow Climbing Space Wrocław

Sklep wspinaczkowy

Sklep wspinaczkowy EvoLab

EvoLab

Na naszej ściance znajdziesz sklep oferujący buty wspinaczkowe marki Evolv. Co go wyróżnia? Możliwość wypożyczenia i przetestowania wybranego modelu w czasie treningu. Koszt ten (25 zł) odejmiemy od ceny butów, gdy zdecydujesz się na zakup.

 

Buty są dostępne wyłącznie w stacjonarnej sprzedaży. Oferujemy:

 

1. Evolv Defy - bardzo wygodne i uniwersalne buty, które sprawdzą się zarówno na ściance wspinaczkowej, jak i na długich drogach w skałach. Model polecany osobom ceniącym komfort. Cena: 390 zł.

 

2. Evolv Elektra - but tak zaprojektowany, aby zapewnić maksimum komfortu przy częstym zakładaniu i zdejmowaniu. Dedykowany wspinaczom o wąskiej stopie, którzy stawiają pierwsze kroki na ściance oraz w skałach. Cena: 390 zł.

 

3. Evolv Zenist Pro - model odpowiadający na wyzwania współczesnych zawodów wspinaczkowych oraz trudnych przejść skalnych. Sprawdzi się zarówno podczas ruchów wymagających haczenia pięty i palców w przewieszeniu, jak i delikatnej pracy na mikroskopijnych stopniach w pionie.
Dostępny także w wersji Low Volume - adresowanej do osób o węższej stopie. Cena: 690 zł.

Sklep wspinaczkowy Akcesoria

Akcesoria

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie niezbędne wspinaczowi akcesoria. Kupisz tutaj magnezję, woreczki na nią, plastry, okolicznościowe koszulki Flow, ciuchy In The Pink a nawet crash pada i buty wspinaczkowe marki Evolv!

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload