Boulderownia Ściana główna

Ściana główna

Flow to ścianka wspinaczkowa o różnorodnych formacjach. Znajdziesz tu zarówno połogi, piony, duże przewieszenia, jak i ogromną połać dachu. W połączeniu z najwyższej jakości routesettingiem, zapewni Ci to doskonałą zabawę i możliwość rozwoju wspinaczkowego – niezależnie od stopnia zaawansowania. Planujesz odwiedzić nas po raz pierwszy? Sprawdź sekcję "Jak zacząć?".

Boulderownia Comp Wall

Comp Wall

Na tej części ścianki znajdziesz bouldery rodem z zawodów wspinaczkowych. Poznasz je po charakterystycznym oznaczeniu startu czterema taśmami. Czy wszystkie przystawki na Comp Wallu są trudne? Niekoniecznie! Nietuzinkowe, zagadkowe, często koordynacyjne i dynamiczne? Jak najbardziej!

Boulderownia Project Wall

Project Wall

Project Wall (30° przewieszenia) adresujemy do wszystkich, którzy preferują wspinanie o “skalnym” charakterze. Bouldery na tej części ścianki wyceniamy w skali francuskiej (np. 6B), nawiązując do wspinania w naturze. Postawiliśmy na duże zagęszczenie chwytów, dzięki czemu i Ty z łatwością wymyślisz tutaj obwody lub przystawki.

Boulderownia Skala trudności

Skala trudności

Bouldery na naszej ściance wyceniamy w rosnącej, dziewięciostopniowej skali trudności. Każdemu stopniowi towarzyszy kolor, który znajdziesz (wraz z cyfrą) na plakietkach oznaczających chwyty startowe. Pamiętaj, że struktur możesz używać na wszystkich boulderach, a schodzenie ułatwią Ci wygodne chwyty z dużą białą strzałką. Więcej szczegółów znajdziesz na grafice.

Boulderownia Routesetting

Routesetting

Co tydzień znajdziesz na Flow nowe bouldery. Nad ich jakością czuwa nasz Chief - Arek Dziki-Sereda, licencjonowany routesetter Polskiego Związku Alpinizmu. Każdy, niezależnie od doświadczenia, spotka na Flow dużą ilość doskonałego wspinania w różnorodnych formacjach. Gwarantuje to nasz doświadczony Team routesetterski, który “kręci” ze starannie wyselekcjonowanych chwytów i struktur topowych światowych marek.

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload