Fizjoterapia | Flow Climbing Space Wrocław
Fizjoterapia Patryk Pietrań

Patryk Pietrań

Skorzystaj z usług fizjoterapeutów na Flow!

 

Umów wizytę z Patrykiem – właścicielem Pro Athlete Care, absolwentem licznych kursów oraz collegium Witelona w Legnicy.

 

Patryk kładzie duży nacisk na dobór ćwiczeń wspomaganych przez terapię manualną, a także prewencję kontuzji. Dzięki wykorzystaniu urządzeń pomiarowych potrafi dokładnie śledzić progres terapii. Dziesięcioletni staż w trenowaniu koszykówki i trwająca od czterech lat miłość do wspinania z pewnością ułatwią mu pomoc każdemu sportowcowi.

 

Wizytę umówisz w serwisie Znany Lekarz.

 

Fizjoterapia Marta Malak

Marta Malak

Marta jest trenerką personalną oraz terapeutką ruchową, która w swojej pracy stawia na holistyczne podejście. Dzięki analizie postury, ruchów oraz rozpoznaniu napięć mięśniowych, tworzy program optymalizacji funkcjonowania całego ciała podopiecznych.

 

Treningi i konsultacje są skierowane zarówno do osób chcących pozbyć się dolegliwości bólowych, jak i zwiększyć swoje możliwości fizyczne. Kompetencje Marty potwierdza długa lista ukończonych kursów.

 

Fizjoterapia Krzysztof Palczyński

Krzysztof Palczyński

Krzysiek jest ambitnym studentem IV roku Fizjoterapii na wrocławskiej AWF, a prywatnie wspinaczem z wieloletnim stażem. Jego wiedza i umiejętności zdobyte na kursach Masażu tkanek głębokich i Rozluźniania mięśniowo - powięziowego z pewnością przyniosą natychmiastową ulgę Twojemu ciału. W ofercie Krzyśka znajdziesz również Kinesiology Taping. 

 

Dzięki dużemu doświadczeniu we wspinaniu możesz także liczyć na rady, które pomogą Ci unikać kolejnych przeciążeń.

 

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload