Fizjoterapia Patryk Pietrań

Patryk Pietrań

Skorzystaj z usług doświadczonych fizjoterapeutów na Flow.
Poznaj Patryka Pietrania – właściciela Pro Athlete Care, absolwenta collegium Witelona w Legnicy oraz licznych kursów.

 

Patryk kładzie duży nacisk na dobór ćwiczeń wspomaganych przez terapię manualną, a także prewencję kontuzji. Dzięki wykorzystaniu urządzeń pomiarowych potrafi dokładnie śledzić progres terapii. Dziesięcioletni staż w trenowaniu koszykówki i trwająca od czterech lat miłość do wspinania z pewnością ułatwią mu pomoc każdemu sportowcowi.

 

Wizytę umówisz w serwisie Znany Lekarz.

Fizjoterapia Marta Malak

Marta Malak

Marta jest trenerką personalną oraz terapeutką ruchową, która w swojej pracy stawia na holistyczne podejście. Dzięki analizie postury, ruchów oraz rozpoznaniu napięć mięśniowych, tworzy program optymalizacji funkcjonowania całego ciała podopiecznych.

 

Treningi i konsultacje są skierowane zarówno do osób chcących pozbyć się dolegliwości bólowych, jak i zwiększyć swoje możliwości fizyczne. Kompetencje Marty potwierdza długa lista ukończonych kursów.

 

Fizjoterapia Krzysztof Palczyński

Krzysztof Palczyński

Krzysztof jest ambitnym studentem IV roku Fizjoterapii na wrocławskiej AWF, a prywatnie wspinaczem z wieloletnim stażem. Jego wiedza i umiejętności zdobyte na kursach "Masażu tkanek głębokich" i "Rozluźniania mięśniowo - powięziowego" z pewnością przyniosą ulgę Twojemu ciału. W ofercie Krzyśka znajdziesz również Kinesiology Taping. 

 

Dzięki dużemu doświadczeniu we wspinaniu możesz także liczyć na rady, które pomogą Ci unikać kolejnych przeciążeń.

 

Fizjoterapia Wiktor Grzymek

Wiktor Grzymek

Wiktor jest studentem IV roku Fizjoterapii, a także absolwentem szkoleń "Masażu tkanek głębokich", "Terapii przeciwobrzękowej" oraz "Terapii blizn". Doświadczenie zdobył pracując w centrach rehabilitacji we Wrocławiu oraz w rodzinnym Szczecinie. Jego konikiem jest praca z pacjentami ortopedycznymi. Prywatnie pasjonat wspinaczki i aktywnego trybu życia.

 

W ofercie Wiktora znajdują się masaże lecznicze i sportowe oraz zabiegi bańkami próżniowymi.

 

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload