Trening ogólnorozwojowy Marta Malak

Marta Malak

Zapraszamy na zajęcia z treningu obwodowego! W ich czasie będziesz wykonywać serie ćwiczeń siłowych przedzielonych krótkimi przerwami. Wysoką intensywność, zwiększenie siły i wytrzymałości, a także palenie dużej ilości kalorii masz w pakiecie. Zajęcia prowadzi Marta Malak: trener personalny o dużym doświadczeniu kalistenicznym, terapeutka ruchowa oraz magister odnowy biologicznej.

Trening ogólnorozwojowy Inga Jasienowicz-Zięba

Inga Jasienowicz-Zięba

Przyjdź na zajęcia BODYART, które prowadzi Inga Jasienowicz-Zięba. BODYART jest inspirowany jogą i tradycyjną medycyną chińską oraz został stworzony w oparciu o teorie Yin & Yang i pięciu żywiołów. Podczas zajęć zaangażowane są mięśnie całego ciała, a ćwiczenia są tak dobrane i dopracowane, aby budować siłę i świadomość, kontrolować oddech, działać terapeutycznie na aparat ruchu, a także zwiększać mobilność.

Trening ogólnorozwojowy Bazyli Stoykov

Bazyli Stoykov

Weź udział w zajęciach Movement & Mobility, które powadzi je Bazyli Stoykov - doświadczony trener rodem ze stolicy. Dołączenie do tej sekcji polecamy osobom, które potrzebują zwiększyć zakresy ruchów oraz chcą pozbyć się sztywności w ciele. Czego możesz oczekiwać? Różnorodnych ćwiczeń dopasowanych do Twoich możliwości, zabawy w ruchu oraz rozluźnienia na koniec dnia.

Trening ogólnorozwojowy Kuba Jaworski

Kuba Jaworski

Uzupełnij swój trening elementami kalisteniki! Zajęcia prowadzi Kuba Jaworski: trener personalny i absolwent AWF Wrocław. Podczas wspólnych ćwiczeń zyskasz na sprawności i wzmocnisz swoje ciało, jednocześnie czerpiąc motywację i energię od grupy.

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload