Find Your Flow 2024

2024-03-15
16:00
Wydarzenie Find Your Flow 2024

Informacje o wydarzeniu

Termin: 2024-03-15 - 2024-03-16
Godzina: 16:00
Liczba miejsc: 500

Opis

Druga edycja Festiwalu Find Your Flow dobiegła końca. Z dumą możemy powiedzieć, że zorganizowaliśmy prawdopodobnie największe zawody (pod kątem ilości startujących), jakie Dolny Śląsk kiedykolwiek widział!

 

Powoli staje się tradycją, że w połowie marca odbywa się na naszej ściance event dedykowany początkującym i średniozaawansowanym wspinaczom, który łączymy z prelekcjami, warsztatami oraz panelami dyskusyjnymi. Tym razem wydarzenie zgromadziło ponad pół tysiąca zawodniczek i zawodników z całej Polski, a także szerokie grono znakomitych prelegentów.

 

Zobacz galerię z eliminacji autorstwa Alberta Parysa, Kasi Pasek, Pauliny Woźniak i Michała Błacha: 2. grupa, 3. grupa, 5. i 6. grupa, 7. grupa, 8, grupa oraz afterparty, także z ich zdjęcia z finału.

 

Wyniki eliminacji sprawdzisz tutaj.

 

Osoby biorące udział w zawodach miały do pokonania 35 różnorodnych boulderów eliminacyjnych, które przygotował zespół w składzie: Arek Dziki-Sereda, Wojtek Kaczmarek (Poznań), Jerzy Laskowski (Warszawa), Yury Morozov, Albert Parys, Ola Poszytek, Maksym Vnukov i Wojtek Wątroba (Tarnów).

 

Przystawki, choć nakręcone również z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki na ściance, testowały szerokie spektrum wspinaczkowych umiejętności. Ostatecznie do finału awansowało pięcioro dziewczyn i chłopaków, którzy uzyskali największą liczbę punktów w eliminacjach.

 

Widowiskowa runda finałowa, którą rozegraliśmy w świetle reflektorów i przy muzyce miksowanej na żywo, pozwoliła nam poznać ostateczne wyniki.

 

1. Hania Zalesińska i Piotr Pawlak

2. Basia Stolarska i Jan Radziszewski

3. Julia Polus i Wojtek Cała

4. Ania Wyszogrodzka i Igor Oleksiewicz

5. Marta Kiwer i Karol Kozub

 

Kilka słów o Festiwalu: bardzo dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy zaakceptowali nasze zaproszenie do współtworzenia Find Your Flow. Byli to (zgodnie z harmonogramem wystąpień): Krzysztof Palczyński, Anna Szymańska, Jędrzej Kowal, Piotr Pigiel, Marcin Żwir, Czarny Deszcz / Mała Czarna, Zuza i Krzysztof Nosalowie, Patryk Pietrań, Łukasz Gruszczyński, Adam Karpierz i Jakub Ziętek.

 

To właśnie dzięki nim poznaliśmy spojrzenie fizjoterapeutów na prewencję kontuzji, porozmawialiśmy o emocjach we wspinaniu, drodze do poziomu 8c+ RP, wspinaniu w Stanach Zjednoczonych, życiu profesjonalnego wspinacza i wielu innych!

 

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Partnera głównego: Sklepów Górskich Skalnik, Partnerów: Evolv i Wild Country, patronów medialnych: Radio LUZ oraz serwisu wspinaczkowego wspinanie.pl, a także klubu Ciało, ClimbCrafters, Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady, Heartbeat, In The Pink, Małej Czarnej, MANO, Mental line, T-WALL.

envelopephone-handsetcalendar-fulldownload